KMS-15 Viduryje tarp tvirtinimų Kabelių Slitter/Mid Span Prieigos Striukė, Valikliai/Loose tube cutter

€27.11

SKU: l344
Kategorija: Ryšių Įranga
Dalis socialinės žiniasklaidos:

Žymos: Optinio Tinklo Įranga, Pigūs Optinio Tinklo Įranga, KMS 15 Viduryje tarp tvirtinimų Kabelių Slitter/Mid Span Prieigos Striukė, Valikliai/Loose tube cutter.

KMS-15 Viduryje tarp tvirtinimų Kabelių Slitter/Mid Span Prieigos Striukė, Valikliai/Loose tube cutter

Savybės:

Lauko išpardavimas optinio pluošto loose tube įvairių laisvas vamzdelio skersmuo Lengvas, kompaktiškas dydis Paprastos konstrukcijos ir praktiška, paprasta operacija, patogus ir išsaugoti pastangų Geležtės priimti super lydinio,sklandžiai krašto Laisvas vamzdelio išorinis skersmuo: 1.5 ~ 1.9 m 2.0 ~ 2.4 m 2,5 ~ 2.9 m 3,0 ~ 3.3 mm

Aprašymas :

Loose tube išilginio pjovimo, taip pat žinomas kaip Pluoštas Grupių, platus vamzdžių išilginė striptizo,Kabelinė striukė slitter/Cutter.

Laisvas vamzdžių išilginė cutter yra pagamintas iš super specialaus lydinio,sklandžiai krašto.

Yra keturi išpardavimas skersmuo specifikacijas.

Taikoma lauko kabelis,4types vamzdis išorinis skersmuo pasirinktinai, atviras vamzdis iš aukštyn ir žemyn pusių,

lengvai siurbimo pluošto.Vamzdžių pjoviklis turi reguliuojamas peilis, gali sumažinti bet kokios single core kabelio išorinis apvalkalas, kurio

skersmuo yra mažesnis nei 3.18 mm.

Optinio pluošto vamzdžių pjovimo reikia labai sudėtingus įrankius, siekiant išvengti kenkia viduje pluošto,

tai tube cutter atitinka užklausą.

Jums gali patikti:

Q&A:

1:Jei pirkti daugiau ir galėčiau gauti nuolaidą?

Taip. Jei perkate 50 vienetų ir mes jums platintojas kaina

2:Kiek dienų galėčiau gauti produktą?

Mes laivas Singapūras paštu arba EMS taip, tai užtruks maždaug 20-30 dienų (Tai priklauso nuo erdvės, kad jūs gyvenate)

3:Galėčiau gauti grąžinamąją išmoką, jei aš negaliu gauti šią prekę?

Taip, žinoma.

Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Svoris 1.0kg (2.20lb.)
Pakuotės Dydis 5cm x 5cm x 5cm (1.97in x 1.97in x 1.97in)
Elemento Ilgio 1m
Modelio Numeris KMS-15
Suderinamas "Alcatel-lucent"
Jungties tipas Hibridas
Prekės Pavadinimas komshine

Parašykite savo atsiliepimą!


Jums taip pat patiktų

Išpardavimas Originalus Jilong KL-280G Sintezės Splicer Stebėti

Originalus Jilong KL-280G Sintezės Splicer Stebėti
Originalus Jilong KL-280G Sintezės Splicer Stebėti MOKĖJIMO 1. Mes galime priimti mokėjimus per sąlyginio Deponavimo, Western Union ir T/T. geriausias būdas yra tiesioginis interneto mokėjimo,jūs galite pasirinkti patys. Jei norite naudoti kitą mokėjimo terminais,

€78.65
Išpardavimas DN S3328TP-EI-DC S5328C-EI SRG1220W LS-S3328TP-EI-DC 24 port greitai protingas DC maitinimo jungiklis tinklo valdymas

DN S3328TP-EI-DC S5328C-EI SRG1220W LS-S3328TP-EI-DC 24 port greitai protingas DC maitinimo jungiklis tinklo valdymas
Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.

€515.88
Išpardavimas Sunwave SWSB-5330-02DA-A 3.125 Gb/s 2KM 1550nmTx 1310Rx SWSB-5330-02DA-L

Sunwave SWSB-5330-02DA-A 3.125 Gb/s 2KM 1550nmTx 1310Rx SWSB-5330-02DA-L
Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.

€29.80
Išpardavimas Sumitomo SCP6G44-H2-BWE 1,25 G-1310nm-10km-SM-ESFP pluošto optinis siųstuvas-imtuvas

Sumitomo SCP6G44-H2-BWE 1,25 G-1310nm-10km-SM-ESFP pluošto optinis siųstuvas-imtuvas
Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe pardavėjas Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Sveiki atvykę

€13.37
Išpardavimas 30m (98 ft) be kliūčių F10-QSFP-8LC-AOC30M Suderinama 40G QSFP+ 4 LC Duplex Breakout Aktyvus Optinis Kabelis

30m (98 ft) be kliūčių F10-QSFP-8LC-AOC30M Suderinama 40G QSFP+ 4 LC Duplex Breakout Aktyvus Optinis Kabelis
Extreme Networks F10-QSFP-8LC-AOC30M Suderinama 40G QSFP+ Breakout OVP (30 metrų, OM3 MMF, QSFP+ 4 LC duplex) prekės Informacija Extreme Networks Originali F10-QSFP-8LC-AOC30M Tiekėjo Pavadinimas LODFIBER Jungties Tipas QSFP+ 4 LC duplex Max Duomenų perdavimo Sparta 40Gbps Kabelio Tipas

€149.01
Išpardavimas Optinio pluošto vardas nemokamas pristatymas

Optinio pluošto vardas nemokamas pristatymas
live pluošto vardas Į JW3305B Optinio Pluošto Identifikatorius yra žemos kainos, nešiojamų priemonė, skirta aptikti optiniai signalai, nestabdant eismo.Remiantis non-destructive macrobending technologija,JW3305B neturi trukdyti eismui,gadinti arba overstress pluošto,padedantys

€133.28